Pop-Up Engelleyicisini Kaldırma

Bilgisayarınızdaki pop-up engelleyicisini kaldırabilmek için lütfen aşağıdaki yönlendirmeleri takip ediniz;

Pop-Up açılabilir pencere analamında bir söz olup, online şekilde oyun oynarken bazı oyunlar yada işinize yarayacak bazı bilgiler bilgisayarınızın ayarından dolayı açılmayabilir ve size açılması yönünde bir soru sorulabilir. Bu gibi bir durum ile karşılaştığınızda aşağıdaki adımları takip ederek Pop-Up engelleyicisini devre dışı bırakabilirsiniz.

1- Internet Explorer Kullanıcıları
a) Internet Explorer’ınızın Araçlar–>Internet Seçenekleri–>Gizlilik kısmında yer alan Açılabilir Pencereleri Engelle kutusunun tikli olmadığından emin olunuz.
b) Eğer bu seçeneği Türk Pokeri ile ilgili herhangi bir sorun yaşamamak adına etkin kılmak istiyorsunuz sitemizde Türk Pokeri–>Poker Lobisi–>Hemen Oyna ikonunun üzerine sağ tıklayarak “Settings” ikonunu tıkladıktan sonra açılacak kutuda “Allow” ve “Remember” kutucuklarının tıklı olduğundan emin olunuz. Bu işlemden sonra poker lobisi kolaylıkla açılacaktır.
2- Firefox kullanıcıları
Tarayıcınızın menülerinden Araçlar–>Seçenekler–>İçerik kısmına ulaşarak buradaki İstenmeyen pencereleri engelle kutucuğunun tikli olmadığından emin olunuz.
3- Antivirüs programları hakkında
Antivirüs programlarında açılabilir pencere engelleyicileri bulunuyor olabilir. Programınızın Seçenekler menüsünden faydalanarak bu özelliği devre dışı bırakmanız gerekebilir.

Archives
haberler haberler