EcoCard Nedir ?

ecocard

Ecocard Hesap Seviyeleri

Ecocard ile işlem yapabilmek için Ecocard hesaplarının seviyelerine de dikkat etmeniz gerekmektedir. Ecocard masraf ve limileri için tecrübelerimiz doğrultusunda sizlere bilgi vermek gerekir ise;

Ecocard hesabı açan kullanıcılar için 3 tip hesap çeşiti bulunmaktadır. Bunlar:

-Ecocard Classic Üyelik
-Ecocard Silver Üyelik
-Ecocard Gold Üyelik

şeklindedir.

Ecocard üyelik seviyesini artırmak için:

Classic-> Silver: Ecocard Müşteri Hizmetleri’ne kimlik ve adres doğrulama belgesini(adresinizi gösteren bir fatura) göndermek gerekmektedir.

Silver -> Gold : Ecocard ATM kartı(Mastercard) talep etmiş olmak, Mastercard’ı Ecocard sitesi üzerinden aktive etmiş olmak gerekmektedir Bu konu ile ilgili detaylı bilgi için EcoCard başlığını inceleyiniz.

Ecocard Mastercard Limitleri:

Classic: Hesap düzeyi Classic olan müşteriler Ecocard ATM kartı talebinde bulunamamaktadır. Ecocard ATM kartı edinebilmek için hesap düzeyinin en az Silver olması gerekiyor.

Silver:
Max single transaction (ATM) € 250
Max single transaction (POS) € 1,000
Max single transaction (ECOM) € 1,000
Max daily (ATM+POS+ECOM) € 2,000
Max weekly (ATM+POS+ECOM) € 5,000
Max monthly € 15,000

Gold:
Min single transaction No limit
Max single transaction (ATM) € 250
Max single transaction (POS) € 2,500
Max single transaction (ECOM) € 2,500
Max daily (ATM+POS+ECOM) € 4,000
Max weekly (ATM+POS+ECOM) € 10,000
Max monthly € 30,000

POS: Mağazadan yapılan alışveriş
ECOM: Online alışveriş

Ecocard Mastercard Masrafları:

ATM Withdrawal Fee: %2(Min charge 1,50 €): Bunun anlamı, 75 Euro’ya kadar 1,5 Euro masraf kesiliyor, 75 Euro üzeri para çekimleri için, çekilen miktarın %2’si kadar masraf alınıyor olarak alınabilir.

Transaction Fee: %2(Min charge 0,40 €): Burada bir yanlış anlaşılma olabilir. Burdaki masraf sadece Ecocard ATM kartı ile yapılan alışveriş için geçerlidir. Yani Ecocard Mastercard özelliği taşıyan kartınız ile internetten yada herhangi bir mağazadan yapılan alışverişleri temsil eden masraf şeklindedir. 20 Euro’ya kadar masraf 0,40 €, 20 Euro’dan sonra %2’dir.

Ecocard’ın verdiği bilgiye göre reddedilen işlemler için herhangi bir kesinti bulunmamaktadır.

Diğer:

-6 ay boyunca kullanılmayan kartlardan aylık 6 Euro’luk masraf kesilmektedir. Karta yapılan ilk para aktarımında hesaplanan masraf kart bakiyesinden düzecektir.
-Döviz kuru değişimden ötürü bu masraflar artı eksi yönde miktara etki edebilir. Bu sebep ile doviz veren ATM’leri kullanmanız önerilmekedir.
-Ecocard ile her para yatırma işleminize Bets10 ve Betboo gibi bahis şirketleri bonus vermekte olduğunu hatırlatmak isteriz.

Ecocard hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız…

Tags: , , , ,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Archives
haberler haberler